MIKROCEMENT

Poproś o wycenę
1000+ Ponad 1000 z powodzeniem
zrealizowanych
projektów
15+ Jesteśmy z Wami
już 15 lat!

Wykończenia wnętrz, które wyróżniają się estetyką oraz trwałością zazwyczaj zyskują szerokie grono fanów. Odkryciem ostatnich miesięcy jest mikrocement. Cena produktu jest wyjątkowo przystępna, co zapewne również przyczynia się do wzrostu zainteresowania tym materiałem. Koszt inwestycji jest stosunkowo niewielki, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę szerokie zastosowanie i uniwersalny charakter mikrobetonu. Ceny zależne są przede wszystkim od rodzaju zamówionego mikrocementu oraz liczby warstw, które należy nałożyć na daną powierzchnię w celu uzyskania optymalnego efektu. Nietypowa kolorystyka oraz rodzaj powłoki zamykającej również wpływają na wycenę realizacji.

Elementem, który ma kluczowe znaczenie w kontekście końcowego efektu jest struktura materiału. Mikrocement zawiera ziarna kwarcu, o różnej grubości. To od nich przede wszystkim zależy stopień gładkości powierzchni. Drobnoziarnisty mikrobeton pozwala na uzyskanie gładkiej płaszczyzny, grube ziarna natomiast stosuje się zazwyczaj jako produkt bazowy. Niezwykle istotny, nie tylko ze względu na cenę, ale przede wszystkim trwałość, jest również sposób aplikacji materiału. Doświadczeni specjaliści potrafią dostosować technikę szlifowania oraz liczbę warstw końcowych do konkretnego elementu. Dobry jakościowo mikrocement w rękach sprawdzonych fachowców może odmienić każdą przestrzeń.

microcement2.jpg

ZALETY

Najważniejszym atutem mikrocementu jest wykorzystanie go do wytwarzania dekoracyjnych warstw wykończeniowych. Popularne jest stosowanie mikrobetonu do ozdabiania m.in. ścian, mebli, kafelek oraz drewna. Patent ten z pewnością ma szansę zyskać uznanie pasjonatów projektowania i aranżacji wnętrz, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania. Ważnym aspektem wykorzystania mikrocementu jest możliwość personalizacji zamówienia. Zgodnie z życzeniem klienta wykonujemy powierzchnie bardziej lub mnie jednolite kolorystycznie. Intensywność przebarwień oraz zastosowane kontrasty wyróżniają nasz mikrobeton, cena realizacji uzależniona jest jednak od wybranej opcji.

Mikrobeton charakteryzuje się ponadprzeciętnymi parametrami, dzięki którym każda posadzka będzie sprawdzała się w użyciu przez długie lata. Wyjątkowa trwałość jest wynikiem zastosowania nowoczesnych metod produkcji oraz doboru odpowiedniego mikrocementu do sposobu użytkowania powierzchni. Niezwykle ważny jest wybór właściwej powłoki uszczelniająco-zamykającej. To ona stanowi ochronę wykończenia przed czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Warto podkreślić, że wszystkie nasze produkty tworzone są z ekologicznych materiałów oraz z zastosowaniem zasad przyjaznych środowisku.

CENA

Ostateczny efekt wykonanych prac z użyciem mikrobetonu w dużym stopniu zależy od stanu początkowego powierzchni, którą chcemy poddać obróbce. Jej zużycie w wyniku eksploatacji może wpłynąć na wycenę inwestycji. Z chęcią przygotowujemy wstępny kosztorys dla klientów z Warszawy oraz okolic.

Powierzchnie wykończone mikrobetonem nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Aby utrzymać je w dobrej kondycji wystarczy, stosowanie preparatów, które służą do ochrony elementów drewnianych. Szczególnie istotne jest to w przypadku podłóg wykonanych tą metodą. Zaleca się zabezpieczenie ich preparatami z zawartością wosku.Możesz zamówić materiał w każdej potrzebnej ilości oraz dobrać pasujący kolor z naszej oferty.

PRODUKCJA HAUPTMANN