ŚCIANY MIKROCEMENT

Poproś o wycenę
1000+ Ponad 1000 z powodzeniem
zrealizowanych
projektów
15+ Jesteśmy z Wami
już 15 lat!

Beton w architekturze cieszy się dużą popularnością z wielu przyczyn. Jego zaletami są trwałość i wodoodporność, która przeszła próbę czasu. Wykonanie i projektowanie płyty z betonu architektonicznego pozwoli idealnie wpasować ten materiał w przestrzeń społeczną.

Podstawową wadą betonu architektonicznego jest jego waga. Do montażu płyt betonowych potrzebna jest ściana nośna, a to z kolei wymaga solidnej konstrukcji metalowej do jej umocowania.

I tu z pomocą przychodzi mikrocement Hauptmann TOP 2K – gotowy do zastosowania materiał, który pod względem swoich parametrów technicznych i odbioru wizualnego w niczym nie ustępuje betonowi architektonicznemu.

  • Mikrocement Hauptmann TOP 2K ręcznie naniesiony na powierzchnię przez naszych specjalistów ma niepowtarzalny rysunek, w odróżnieniu od płyt betonowych wylanych metodą przemysłową.
  • Na podstawie opracowanego składu z odpowiednimi polimerami z mikrocementu można stworzyć szlachetny i trwały materiał, który spełni oczekiwania architektów i miłośników współczesnych industrialnych i minimalistycznych wnętrz w stylu Loft.
  • Mikrobeton Hauptmann TOP 2K przy pomocy specjalnego gruntu Hauptmann Epo 420 można nakładać na dowolne powierzchnie, takie jak płyty gipsowo-kartonowe, płytki ceramiczne i podstawy drewniane.

Nasz zespół specjalistów posiadający bogate doświadczenia w pracy wykona dla państwa każdy projekt – nieważne, jak bardzo skomplikowany – nanosząc mikrocement imitujący beton architektoniczny.

PRODUKCJA HAUPTMANN