Ekologiczne materiały

Ekologiczne materiały

Powłoka przemysłowa do podłóg o wytrzymałości żywic epoksydowych, elastyczności poliuretatu - a najważniejsze, że ta powłoka ma jeszcze lepsze właściwości obu.

Organizacja EPA oznaczyła ją jako "zielony" poliuretan, wyróżniający się estetycznym wyglądem, łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

Epoksyuretan jest następną generacją poliuretanów.

Poproś o wycenę

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa

Bezpłata dostawa materiałów na obiekt zamawiającego przy zamówieniu na kwotę nie mniej niż 1200 zł.

Wyjeżdżamy nieodpłatnie na obiekt w celu udzielenia konsultacji co do urządzenia powłok.

Poproś o wycenę

Posadzki żywiczne dekoracyjne


Poproś o wycenę
12
Jesteśmy z Wami już 12 lat!
700+
Ponad 700 z powodzeniem zrealizowanych projektów.

Posadzki żywiczne dekoracyjne

Ciekawą propozycją dla budujących lub planujących remont są posadzki żywiczne dekoracyjne. Posiadają one wiele zalet m.in. są trwałe i łatwo jest utrzymać je w czystości.

Posadzka żywiczna cena 1m2 jest konkurencyjna w stosunku do jej odporności na uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania. Dlatego warto zainwestować w ten rodzaj wylewki.

posadzki żywiczne dekoracyjne Hauptmann, posadzka betonowa dekoracyjna

 

Zapytaj o wycenę!

 

Kolejną propozycją z naszej szerokiej oferty jest...

 

posadzka betonowa dekoracyjna (zobacz także mikrocement). Znajdzie ona zastosowanie zarówno na tarasie, jak i na powierzchniach betonowych w ogrodzie. Posadzka betonowa może, więc zdobić przydomowe boisko do gry w kosza; czy pokryty betonem wjazd do garażu.

 

  • Używana w naszych produktach żywica epoksydowa na posadzki wpływa na jakość wylewki. To m.in. ta substancja zapewnia unikalne właściwości posadzek.

  • Wiele osób zapewne zastanawia się, ile kosztują posadzki betonowe dekoracyjne. Cena może być różna, ponieważ jest uzależniona od wymiarów powierzchniKlienci, którzy zdecydują się na zakup otrzymają, więc najwyższą jakość w przystępnej cenie ustalonej indywidualnie z Klientem.

  • Posadzki betonowe dekoracyjne (inaczej mikrocement - zobacz tutaj) to tylko jedno z rozwiązań, które możemy Państwu zaoferować. Drugim równie ważnym elementem oferowanych przez nas usług jest mikrocement dekoracyjny.

 

Złóż zamówienie