Ekologiczne materiały

Ekologiczne materiały

Powłoka przemysłowa do podłóg o wytrzymałości żywic epoksydowych, elastyczności poliuretatu - a najważniejsze, że ta powłoka ma jeszcze lepsze właściwości obu.

Organizacja EPA oznaczyła ją jako "zielony" poliuretan, wyróżniający się estetycznym wyglądem, łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

Epoksyuretan jest następną generacją poliuretanów.

Poproś o wycenę

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa

Bezpłata dostawa materiałów na obiekt zamawiającego przy zamówieniu na kwotę nie mniej niż 1200 zł.

Wyjeżdżamy nieodpłatnie na obiekt w celu udzielenia konsultacji co do urządzenia powłok.

Poproś o wycenę

Wylewka Samopoziomująca


Poproś o wycenę
12
Jesteśmy z Wami już 12 lat!
700+
Ponad 700 z powodzeniem zrealizowanych projektów.

Wylewka Samopoziomująca

Klientów z pewnością zainteresuje jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie budownictwa, czyli wylewka samopoziomująca. Ten rodzaj podłogi jest coraz częściej wybierany przez Klientów.

wylewka samopoziomująca, Hauptmann WarszawaPrzedsiębiorcy posiadający hale magazynowe i zakłady produkcyjne wiedzą jak ważna jest odpowiednia wylewka cementowa. Powinna być ona trwała i odporna na ścieranie.

Nasze produkty powstają przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowych surowców, dzięki czemu każda posadzka epoksydowa, będzie Państwu niezawodnie służyła przez długie lata.

Wylewka epoksydowa ma 1-2 cm, a więc jest trwalsza i bardziej odporna na ścieranie, czy uszkodzenia niż wylewka cementowa grubości 5-7 cm.

 

Podczas budowy lub remontu mieszkania warto zastanowić się nad zaletami, jakie posiadają wylewki żywiczne cena, których jest niezwykle korzystna.

Tym co wyróżnia te wylewki jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości...

 

Sprawdź ofertę na posadzki dekoracyjne!

 

wylewki żywiczne cena Niska, Wysoka Jakość, Hauptmann Warszawa

Złóż zamówienie