Mikrocement dla mebli

Poproś o wycenę
1000+ Ponad 1000 z powodzeniem
zrealizowanych
projektów
15+ Jesteśmy z Wami
już 15 lat!

Twoje meble mogą zyskać nowoczesny wygląd dzięki mikrocementowi Hauptmann.

Materiał dekoracyjny wyróżnia się dobrą adhezją, jego można nakładać na różne powierzchnie, tworząc różne wzory i niepowtarzalne tekstury na roboczych blatach, stołach i krzesłach. Meble, wykończone mikrocementem, są niewiarygodnie mocne, ekologiczne, trwałe i wodoodporne.

TECHNOLOGIA NAKŁADANIA

Aby udekorować meble, nie obejdzie się bez dwóch podstawowych narzędzi:

  • szpachelka do nakładania i rozprowadzania materiału;
  • kielnia do wyrównywania materiału na powierzchni i stworzenia różnej faktury.

Przed przystąpieniem do pracy przygotować powierzchnię do nakładania mikrocementu. Na podstawie nie powinno być brudu, piasku, żadnych tłustych czy oleistych plam. Dlatego tak ważne jest szlifowanie i odkurzanie powierzchni. Po przygotowaniu podstawy nanieść grunt na bazie żywic epoksydowych równą warstwą, posypać piaskiem kwarcowym, pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny. Jest to potrzebne, aby później skoki temperatury lub kontakt mebli z wodą nie powodowały zmiany kształtu drewnianej lub innej podstawy. Następnie nakładamy warstwę mikrocementu, a po 12 godzinach stosujemy drugą warstwę. Po całkowitym wyschnięciu powierzchnię opracowujemy impregnatem, a po upływie doby utrwalamy specjalnym lakierem, który chroni i podkreśla urodę Twoich mebli.

Możemy dobrać dowolny kolor powłoki indywidualnie

Głównym środkiem ostrożności przy postępowaniu z materiałem jest unikanie kontaktu ze skórą, oczyma i drogami oddechowymi, ponieważ zaprawa zawiera cement. Przy wykańczaniu mebli pracować z materiałem w gumowych rękawicach, aby uniknąć podrażnienia i pieczenia skóry, w okularach ochronnych, aby uniknąć oparzenia rogówki.

Cena mikrocementu dla mebli zależy od:

  • stanu mebli;
  • wyboru koloru i faktury;
  • wyboru designu.

Zamówić mikrocement dla mebli w Warszawe można pod numerem +48 515 700 516.PRODUKCJA HAUPTMANN