Ściany Mikrocement

Poproś o wycenę
1000+ Ponad 1000 z powodzeniem
zrealizowanych
projektów
15+ Jesteśmy z Wami
już 15 lat!

Beton w architekturze jest bardzo popularny z wielu przyczyn. Jego atutami jest wytrzymałość i odporność na wilgoć potwierdzone latami użytkowania.

Wyprodukowanie i zaprojektowanie płyty z betonu architektonicznego pozwala idealnie dopasować ten materiał w przestrzeń społeczną.

Z pomocą śpieszy mikrocement Hauptmann TOP 2K – gotowy do wykorzystania materiał, który pod względem swoich parametrów technicznych i odbioru wizualnego nie ustępuje betonowi architektonicznemu.

  • Mikrocement Hauptmann TOP 2K, naniesiony przez naszych fachowców na powierzchnię ręcznie, ma niepowtarzalny rysunek w odróżnieniu od płyt betonowych wylanych w sposób przemysłowy.
  • Na bazie opracowanej zaprawy z odpowiednimi polimerami z mikrocementem można stworzyć szlachetny i wytrzymały materiał, który odpowiada oczekiwaniom architektów i miłośników współczesnych industrialnych i minimalistycznych wnętrz w stylu loft.
  • Mikrobeton Hauptmann TOP 2K przy pomocy specjalnego gruntu Hauptmann Epo 420 można nakładać na dowolne powierzchnie, takie jak płyty z gipsokartonu, płytki ceramiczne i na drewno.

Nasz zespół fachowców, posiadający bogate doświadczenie, wykona dla Ciebie każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt dot. naniesienia mikrocementu, imitującego beton architektoniczny.

Głównym czynnikiem negatywnym betonu architektonicznego jest jego waga

Do montażu płyt z betonu jest potrzebna ściana nośna, co wymaga solidnej metalowej konstrukcji szkieletowej do mocowania.

Powierzchnia mikrocementu wygląda szlachetnie, a bogactwo kolorów i faktur materiału pomaga znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego przypadku i dla każdego wnętrza.

I jeśli wybrałeś taki właśnie materiał, zapraszamy do jego zakupu do podłogi w mieszkaniu, biurze lub innym pomieszczeniu – u nas.

Można go zamówić w dowolnej ilości, w wybranym kolorze z naszego asortymentu.

Mikrocement jest idealnym wariantem dla wnętrz w modnym stylu loft, hi-tech oraz modern i industrial. On będzie doskonale pasował do klasycznej stylistyki pomieszczenia.

Jest to oryginalna powłoka dekoracyjna, która idealnie pasuje do wykończenia powierzchni wewnątrz pomieszczeń i dla eksterierów budynków.PRODUKCJA HAUPTMANN