Mikrocement do elewacji

Poproś o wycenę
1000+ Ponad 1000 z powodzeniem
zrealizowanych
projektów
15+ Jesteśmy z Wami
już 15 lat!

Mikrocement jest szeroko stosowany do wykańczania fasad i różnych elementów budynku, takich jak stopnie schodów, werandy, tarasy i ławki.

Wybierając taki materiał, możesz nie martwić się o jego wygląd, z czasem taka powłoka nie zżółknie, ponieważ jest odporna na promieniowanie UV. Doskonale nadaje się do odświeżenia ścian od strony drogi, nie zajmuje dużo czasu. Dzięki dobrej adhezji mikrobeton Hauptmann można nakładać na różnie powierzchnie paneli. Warto pamiętać, że jest to materiał ekologiczny, który w trakcie eksploatacji nie emituje szkodliwych substancji. Taki materiał odznacza się zwiększoną odpornością na mróz.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MIKROCEMENT HAUPTMANN DO ELEWACJI

  • Po-pierwsze, powierzchnia bez szwów pozwala ukryć łączenia i nierówności.
  • Po-drugie, dzięki bogatej palecie kolorów można dobrać dowolny kolor.
  • Po-trzecie, materiał jest odporny na skoki temperatur, warunki atmosferyczne i nie wchłania wodę.

Ważne jest zrozumienie, że wykończenie na zewnątrz jest wykonywane etapami, na wszystkich etapach należy przestrzegać zasad technologii naniesienia, aby zachować wszystkie właściwości materiału, a warstwa powinna być idealnie równą i bez szwów.

Warto pamiętać o temperaturze!

Zwracamy uwagę, że prace z mikrocementem należy wykonywać przy temperaturze nie niżej.

Układanie składa się z następujących etapów:

  • przygotowanie podstawy;
  • naniesienie gruntu z piaskiem kwarcowym;
  • naniesienie pierwszej warstwy mikrocementu;
  • naniesienie drugiej warstwy mikrocementu;
  • naniesienie impregnatu (lakieru ochronnego);

Jeśli nie masz doświadczenia pracy z mikrocementem, lepiej powierzyć ją specjalistom, ponieważ warstwy są nakładane bez przerw i łączenia należy wykończyć przed wyschnięciem materiału.

Nasi specjaliści pomogą osiągnąć doskonałych wyników, którymi będziesz się cieszył przez długie lata.

Cena mikrocementu do elewacji zależy od szeregu czynników, takich jak stan podstawy, powierzchnia do pokrycia, stopień skomplikowania prac i wybór koloru. Ostateczna wartość możemy podać dopiero po obejrzeniu Twoich ścian zewnętrznych, tarasu czy schodów.

Zamówić mikrocement do elewacji w Warszawe można poprzez wypełnienie formy na naszej stronie lub dzwoniąc do naszych menedżerów na nr telefonu +48 515 700 516. Menedżerowie odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą dobrać najlepszy materiał do stworzenia idealnego wyglądu Twojej elewacji. Prace są realizowane na terytorium całej Polski.

PRODUKCJA HAUPTMANN