Ekologiczne materiały

Ekologiczne materiały

Powłoka przemysłowa do podłóg o wytrzymałości żywic epoksydowych, elastyczności poliuretatu - a najważniejsze, że ta powłoka ma jeszcze lepsze właściwości obu.

Organizacja EPA oznaczyła ją jako "zielony" poliuretan, wyróżniający się estetycznym wyglądem, łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

Epoksyuretan jest następną generacją poliuretanów.

Poproś o wycenę

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa

Bezpłata dostawa materiałów na obiekt zamawiającego przy zamówieniu na kwotę nie mniej niż 1200 zł.

Wyjeżdżamy nieodpłatnie na obiekt w celu udzielenia konsultacji co do urządzenia powłok.

Poproś o wycenę

Posadzka z mikrocementu


Poproś o wycenę
12
Jesteśmy z Wami już 12 lat!
700+
Ponad 700 z powodzeniem zrealizowanych projektów.

Jesteś już znudzony wnętrzem swojego mieszkania? Poszukujesz unikatowych rozwiązań aranżacyjnych? Nasza propozycja powinna Cię zainteresować - oferujemy wykonywanie nowoczesnych posadzek z mikrocementu. Specyficzne właściwości materiału zapewniają mu liczne grono zwolenników. Proponowana przez nas technika wykonywania podłóg gwarantuje trwałe i efektowne wykończenie pomieszczenia w minimalistycznym stylu.

Posadzka z mikrocementu idealnie wpisuje się w popularny obecnie styl loftowy. Podłoga imitująca beton architektoniczny doskonale podkreśla industrialny charakter wnętrza. Prostota rozwiązania dodatkowo zachęca do wykorzystania go w swoim pomyśle na aranżację przestrzeni. Mikrocement świetnie sprawdzi się, kiedy planujemy wykończyć nasze wnętrze połączeniem różnorodnych materiałów. Jego uniwersalny charakter pozwala na zestawianie go z najczęściej wykorzystywanymi w projektowaniu surowcami, m.in. szkłem oraz drewnem. Uzyskany w ten sposób kontrast sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.

Uniwersalność naszych produktów dotyczy również pomieszczeń, w których można je stosować. Dopasowanie do dowolnego stylu wnętrza umożliwia wykonanie posadzki w obiektach użyteczności publicznych, siedzibach przedsiębiorstw oraz domach prywatnych. Odporność na wodę i wysoki poziom wilgotności w powietrzu sprawia, że posadzki z mikrocementu sprawdzają się w łazienkach, saunach oraz na basenach. Doskonała wytrzymałość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych pozwala na wykańczanie tym surowcem tarasów oraz balkonów.

Mikrocement świetnie sprawdza się w codziennej eksploatacji. Dzięki drobnym ziarenkom piasku kwarcowego jest odporny na ścieranie, ale równocześnie gładki i przyjemny w dotyku. Ponadto nie jest podatny na pęknięcia, a na jego powierzchni nie powstają rysy. W porównaniu do innych rozwiązań taką posadzkę bardzo łatwo jest utrzymać w czystości - pomiędzy poszczególnymi fragmentami nie występują szczeliny, w których mogłyby gromadzić się zabrudzenia. Materiał nie wymaga również stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych. O jego dobrą kondycję zadbają preparaty,których zazwyczaj używa się do czyszczenia powierzchni wykonanych z drewna.

Dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo istotną kwestią będzie również fakt, iż materiał ten nie ma w składzie żadnych substancji palnych, posadzka nie stanie się zatem pożywką dla ognia w czasie ewentualnego pożaru. Nasza firma wyróżnia się ekologicznym podejściem do wytwarzania mikrocementu i na każdym etapie ma na względzie dobro środowiska naturalnego.

zrealizowane
projekty hauptmann

oglądać projekty
Posadzka z mikrocementu - фото 252
Posadzka z mikrocementu - фото 253
Posadzka z mikrocementu - фото 254

Złóż zamówienie