Ekologiczne materiały

Ekologiczne materiały

Powłoka przemysłowa do podłóg o wytrzymałości żywic epoksydowych, elastyczności poliuretatu - a najważniejsze, że ta powłoka ma jeszcze lepsze właściwości obu.

Organizacja EPA oznaczyła ją jako "zielony" poliuretan, wyróżniający się estetycznym wyglądem, łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

Epoksyuretan jest następną generacją poliuretanów.

Poproś o wycenę

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa

Bezpłata dostawa materiałów na obiekt zamawiającego przy zamówieniu na kwotę nie mniej niż 1200 zł.

Wyjeżdżamy nieodpłatnie na obiekt w celu udzielenia konsultacji co do urządzenia powłok.

Poproś o wycenę

Mikrocement do łazienek


Poproś o wycenę
12
Jesteśmy z Wami już 12 lat!
700+
Ponad 700 z powodzeniem zrealizowanych projektów.

Mikrocement Hauptmann TOP 2K jest najbardziej efektywnym materiałem wykończeniowym dla łazienek, dzięki takim właściwościom, jak:

1. Uniwersalność – można go nakładać praktycznie na dowolne powierzchnie: na kafelki, beton, ściany w kabinie prysznicowej o nawet na misę umywalki.
2. Na powierzchni z mikrobetonu nie mnożą się grzyby i bakterie, ponieważ nie ma tu szwów.
3. Mikrocement jest odporny na oddziaływanie mechaniczne.
4. Jest wodo- i paronieprzepuszczalny.
5. Bogactwo palety kolorów.
6. Duży wybór faktur: chropowate, gładkie, matowe lub z połyskiem.
7. Estetyczny i trwały.
8. Mikrocement jest ciepły i miły w dotyku.
9. Surowiec jest absolutnie bezpieczny dla zdrowia.
10. Powłokę można stosować z systemem ogrzewania podłogowego.
11. Nie wymaga szczególnej pielęgnacji.
12. Odporny na domowe chemiczne środki myjące.

Dzięki Hauptmann TOP 2K zyskujesz powłokę z indywidualnym rysunkiem, niepowtarzalną teksturą, wyszukanym wyglądem i całkowicie higienicznym materiałem. Ściany w łazience wykończone mikrobetonem przez długie lata będą wyglądać jak nowe. Nie będą się bały praktycznie żadnych zabrudzeń, sprzątanie nie zajmie dużo czasu nawet w dużych pomieszczeniach, a meble udekorowane mikrobetonem staną się doskonałym dodatkiem w Twojej kabinie prysznicowej.

TECHNOLOGIA STOSOWANIA

Przed naniesieniem mikrobetonu Hauptmann TOP 2K odkurzyć powierzchnię, zagruntować gruntem z mineralnym wypełniaczem, stworzyć chropowatą fakturę, która zapewni lepszą adhezję. Następnie rozprowadzić pierwszą warstwę materiału, a po jej wyschnięciu – drugą. Po 24 godzinach równomierną warstwą nanieść impregnat i na koniec utrwalić warstwą specjalnego lakieru.

DLACZEGO MY`

01

Wspieranie klienta od pierwszego telefonu do zakończenia projektu

02

Wykonanie prac „pod klucz” w krótkim terminie

03

Indywidualne podejście do wyboru koloru

04

Elastyczna polityka cenowa

Praca Hauptmann TOP 2K wymaga określonych umiejętności, ponieważ powłoka nie powinna mieć więcej niż 2 mm grubości, a wysycha bardzo szybko.

Jeśli nie jesteś pewien własnych sił, nasi specjaliści pomogą nanieść mikrocement, aby uzyskać trwałe, dobrej jakości wykończenie łazienki.

Po zmieszaniu wszystkich składników zaprawę można wykorzystać tylko w ciągu 40 minut, potem zacznie gęstnieć, dlatego jeśli pracujesz z nią po raz pierwszy, nie zaleca się rozrabiać na raz dużej ilości. Lepiej zacząć od niewielkiego fragmentu i wymieszać dokładnie tyle, ile będzie trzeba, aby zdążyć nanieść na powierzchnię.Podstawowy katalog mikrocementu Hauptmann składa się z 6 podstawowych kolorów, ale do Twojego wnętrza można dobrać najbardziej pasujący kolor.

Kupić mikrocement dla łazienek można dzwoniąc pod nr telefonu +48 884 055 000 lub zostawiając wniosek na naszej stronie internetowej. Nasi menedżerowi skontaktują się z Tobą, udzielą szczegółowych konsultacji i dobiorą pasujący materiał. Dostawa materiału jest możliwa na terytorium całej Białorusi.

Cena mikrocementu dla łazienek w Mińsku zależy od powierzchni, stanu podstawy, na której będą wykonywane prace, projektu designera, wybranej palety barw i oczekiwanej tekstury.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

oglądać projekty
Mikrocement do łazienek - фото 252
Mikrocement do łazienek - фото 253
Mikrocement do łazienek - фото 254

MIKROCEMENT do lazienek

Złóż zamówienie