Ekologiczne materiały

Ekologiczne materiały

Powłoka przemysłowa do podłóg o wytrzymałości żywic epoksydowych, elastyczności poliuretatu - a najważniejsze, że ta powłoka ma jeszcze lepsze właściwości obu.

Organizacja EPA oznaczyła ją jako "zielony" poliuretan, wyróżniający się estetycznym wyglądem, łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

Epoksyuretan jest następną generacją poliuretanów.

Poproś o wycenę

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa

Bezpłata dostawa materiałów na obiekt zamawiającego przy zamówieniu na kwotę nie mniej niż 1200 zł.

Wyjeżdżamy nieodpłatnie na obiekt w celu udzielenia konsultacji co do urządzenia powłok.

Poproś o wycenę

ŚCIANY Z MIKROCEMENTU


Poproś o wycenę
12
Jesteśmy z Wami już 12 lat!
700+
Ponad 700 z powodzeniem zrealizowanych projektów.

Beton w architekturze jest bardzo popularny z wielu przyczyn. Jego atutami jest wytrzymałość i odporność na wilgoć potwierdzone latami użytkowania.

Wyprodukowanie i zaprojektowanie płyty z betonu architektonicznego pozwala idealnie dopasować ten materiał w przestrzeń społeczną.

Z pomocą śpieszy mikrocement  Hauptmann TOP 2K – gotowy do wykorzystania materiał, który pod względem swoich parametrów technicznych i odbioru wizualnego nie ustępuje betonowi architektonicznemu.

  • Mikrocement Hauptmann TOP 2K, naniesiony przez naszych fachowców na powierzchnię ręcznie, ma  niepowtarzalny rysunek w odróżnieniu od płyt betonowych wylanych w sposób przemysłowy.
  • Na bazie opracowanej zaprawy z odpowiednimi polimerami  z mikrocementem można stworzyć szlachetny i wytrzymały materiał, który odpowiada oczekiwaniom architektów i miłośników współczesnych industrialnych i minimalistycznych wnętrz w stylu loft.
  • Mikrobeton Hauptmann TOP 2K przy pomocy specjalnego gruntu Hauptmann Epo 420 można nakładać na dowolne powierzchnie, takie jak płyty z gipsokartonu, płytki ceramiczne i na drewno.

Nasz zespół fachowców, posiadający bogate doświadczenie, wykona dla Ciebie każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt dot. naniesienia mikrocementu, imitującego beton architektoniczny.

DLACZEGO MY

01

Wspieranie klienta od pierwszego telefonu do zakończenia projektu

02

Wykonanie prac „pod klucz” w krótkim terminie

03

Indywidualne podejście do wyboru koloru

04

Elastyczna polityka cenowa

Głównym czynnikiem negatywnym betonu architektonicznego jest jego waga

Do montażu płyt z betonu jest potrzebna ściana nośna, co wymaga solidnej metalowej konstrukcji szkieletowej do mocowania.

Powierzchnia mikrocementu wygląda szlachetnie, a bogactwo kolorów i faktur materiału pomaga znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego przypadku i dla każdego wnętrza.

I jeśli wybrałeś taki właśnie materiał, zapraszamy do jego zakupu do podłogi w mieszkaniu, biurze lub innym pomieszczeniu – u nas.

Można go zamówić w dowolnej ilości, w wybranym kolorze z naszego asortymentu.

Mikrocement jest idealnym wariantem dla wnętrz w modnym stylu loft, hi-tech oraz modern i industrial. On będzie doskonale pasował do klasycznej stylistyki pomieszczenia.

Jest to oryginalna powłoka dekoracyjna, która idealnie pasuje do wykończenia powierzchni wewnątrz pomieszczeń i dla eksterierów budynków.

Aby zamówić ściany z mikrobetonu HAUPTMANN, proszę wypełnić formę zamówienia lub zadzwonić do nas.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

oglądać projekty
ŚCIANY Z MIKROCEMENTU - фото 245
ŚCIANY Z MIKROCEMENTU - фото 246
ŚCIANY Z MIKROCEMENTU - фото 247

ŚCIANY Z MIKROCEMENTU

Złóż zamówienie