Ekologiczne materiały

Ekologiczne materiały

Powłoka przemysłowa do podłóg o wytrzymałości żywic epoksydowych, elastyczności poliuretatu - a najważniejsze, że ta powłoka ma jeszcze lepsze właściwości obu.

Organizacja EPA oznaczyła ją jako "zielony" poliuretan, wyróżniający się estetycznym wyglądem, łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji.

Epoksyuretan jest następną generacją poliuretanów.

Poproś o wycenę

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa

Bezpłata dostawa materiałów na obiekt zamawiającego przy zamówieniu na kwotę nie mniej niż 1200 zł.

Wyjeżdżamy nieodpłatnie na obiekt w celu udzielenia konsultacji co do urządzenia powłok.

Poproś o wycenę

ŚCIANY Z MIKROCEMENTU


Poproś o wycenę
12
Jesteśmy z Wami już 12 lat!
700+
Ponad 700 z powodzeniem zrealizowanych projektów.

Beton w architekturze jest bardzo popularny z wielu przyczyn. Jego atutami jest wytrzymałość i odporność na wilgoć potwierdzone latami użytkowania.

Wyprodukowanie i zaprojektowanie płyty z betonu architektonicznego pozwala idealnie dopasować ten materiał w przestrzeń społeczną.

Z pomocą śpieszy mikrocement  Hauptmann TOP 2K – gotowy do wykorzystania materiał, który pod względem swoich parametrów technicznych i odbioru wizualnego nie ustępuje betonowi architektonicznemu.

  • Mikrocement Hauptmann TOP 2K, naniesiony przez naszych fachowców na powierzchnię ręcznie, ma  niepowtarzalny rysunek w odróżnieniu od płyt betonowych wylanych w sposób przemysłowy.
  • Na bazie opracowanej zaprawy z odpowiednimi polimerami  z mikrocementem można stworzyć szlachetny i wytrzymały materiał, który odpowiada oczekiwaniom architektów i miłośników współczesnych industrialnych i minimalistycznych wnętrz w stylu loft.
  • Mikrobeton Hauptmann TOP 2K przy pomocy specjalnego gruntu Hauptmann Epo 420 można nakładać na dowolne powierzchnie, takie jak płyty z gipsokartonu, płytki ceramiczne i na drewno.

Nasz zespół fachowców, posiadający bogate doświadczenie, wykona dla Ciebie każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt dot. naniesienia mikrocementu, imitującego beton architektoniczny.

DLACZEGO MY`

01

Wspieranie klienta od pierwszego telefonu do zakończenia projektu

02

Wykonanie prac „pod klucz” w krótkim terminie

03

Indywidualne podejście do wyboru koloru

04

Elastyczna polityka cenowa

Głównym czynnikiem negatywnym betonu architektonicznego jest jego waga

Do montażu płyt z betonu jest potrzebna ściana nośna, co wymaga solidnej metalowej konstrukcji szkieletowej do mocowania.

Powierzchnia mikrocementu wygląda szlachetnie, a bogactwo kolorów i faktur materiału pomaga znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego przypadku i dla każdego wnętrza.

I jeśli wybrałeś taki właśnie materiał, zapraszamy do jego zakupu do podłogi w mieszkaniu, biurze lub innym pomieszczeniu – u nas.

Można go zamówić w dowolnej ilości, w wybranym kolorze z naszego asortymentu.

Mikrocement jest idealnym wariantem dla wnętrz w modnym stylu loft, hi-tech oraz modern i industrial. On będzie doskonale pasował do klasycznej stylistyki pomieszczenia.

Jest to oryginalna powłoka dekoracyjna, która idealnie pasuje do wykończenia powierzchni wewnątrz pomieszczeń i dla eksterierów budynków.

Aby zamówić ściany z mikrobetonu HAUPTMANN, proszę wypełnić formę zamówienia lub zadzwonić do nas.

ZREALIZOWANE PROJEKTY

oglądać projekty
ŚCIANY Z MIKROCEMENTU - фото 252
ŚCIANY Z MIKROCEMENTU - фото 253
ŚCIANY Z MIKROCEMENTU - фото 254

ŚCIANY Z MIKROCEMENTU

Złóż zamówienie